< Poprzednia strona

O Firmie

Image Caption

Schody ruchome zamontowane w Centrum Handlowym Reduta

Szanowni Państwo!

Grupa ZID to zespół tworzący specjalistyczną firmę dźwigową, istniejącą na Polskim rynku od wielu lat. Obecnie firma oferuje projekty, dostawy i montaż wszelkich typów urządzeń dźwigowych wraz z odbiorem UDT i wszelkimi pracami towarzyszącymi. Równolegle prowadzone są usługi konserwacyjne, modernizacyjne i remontowe na urządzeniach dźwigowych własnych oraz produkowanych przez inne firmy. Firma posiada wszelkie wymagane uprawnienia UDT i jest w trakcie wdrażania Certyfikatu ISO. Główna siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Srebrnej 6, a serwis dostępny jest na terenie całego kraju. Posiadamy oddziały we wszystkich województwach. Telefon alarmowy czynny jest przez całą dobę, a brygady dojeżdżają w ciągu 0,5 h od zgłoszenia awarii.

 

Image Caption

dźwig zainstalowany w biurowcu SIEMENS

Głęboko wierząc, że jakość świadczonych usług jest najlepszą reklamą firmy, kładziemy duży nacisk na kwalifikacje i kulturę osobistą pracowników. Zatrudniamy jedynie specjalistów, z których przez szereg testów i rozmów kwalifikacyjnych przechodzi średnio jeden na stu chętnych.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych systemów zarządzania i ergonomicznej struktury organizacyjnej, zdołaliśmy zrealizować motto firmy: „Wysoka jakość po najniższej cenie”. Dzięki staraniom całej załogi udało nam się osiągnąć niewątpliwy sukces, jakim jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.

< Poprzednia strona