windy osobowe i towarowe
Schody i chodniki ruchome
Dźwigi do transportu samochodów
Dźwigi Towarowe Platformowe
Dźwigi platformowe dla niepełnosprawnych
Platformy schodowe dla niepełnosprawnych
Platformy nożycowe towarowe
Inne urządzenia dźwigowe
Szyby dźwigowe

Serwis urządzeń dźwigowych
Modernizacje i remonty
Wykonane konserwacje
REFERENCJE
Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy na naszych stronach.

Grupa ZID to zespół tworzący specjalistyczną firmę dźwigową, istniejącą na Polskim rynku od wielu lat. Obecnie firma oferuje projekty, dostawy i montaż wszelkich typów urządzeń dźwigowych wraz z odbiorem UDT i wszelkimi pracami towarzyszącymi. Równolegle prowadzone są usługi konserwacyjne, modernizacyjne i remontowe na urządzeniach dźwigowych własnych oraz produkowanych przez inne firmy. Firma posiada wszelkie wymagane uprawnienia UDT i jest w trakcie wdrażania Certyfikatu ISO. Główna siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Srebrnej 6, a serwis dostępny jest na terenie całego kraju. Posiadamy oddziały we wszystkich województwach. Telefon alarmowy czynny jest przez całą dobę, a brygady dojeżdżają w ciągu 0,5 h od zgłoszenia awarii.

Głęboko wierząc, że jakość świadczonych usług jest najlepszą reklamą firmy, kładziemy duży nacisk na kwalifikacje i kulturę osobistą pracowników. Zatrudniamy jedynie specjalistów, z których przez szereg testów i rozmów kwalifikacyjnych przechodzi średnio jeden na stu chętnych.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych systemów zarządzania i ergonomicznej struktury organizacyjnej, zdołaliśmy zrealizować motto firmy: "Wysoka jakość po najniższej cenie". Dzięki staraniom całej załogi udało nam się osiągnąć niewątpliwy sukces, jakim jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że jakością i ceną będziemy w stanie sprostać również Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.